Izvēlies

Jūsu Auto pakalpojumi

Chiptuning pakalpojumi

CHIPTUNING PAKALPOJUMI

Stage1 - Jaudas palielināšana atkarībā no Jūsu automašīnas motora, kur vidējais pieauguma rādītāju diapazons ir no +15zs līdz +50zs, atsevišķos gadījumos – arī vairāk! Kā tas notiek?

Chiptuning sastāv no 6 posmiem:

1. Diagnostika: kļūdu un aktuālo parametru apskate - nolasīšanas process, kur tiek veikta pārbaude, vai jau sākumā nav kāds no defektiem, kas varētu traucēt jaudas pieaugumu. Pirms automašīnas jaudas uzlabošanas ir jāpārliecinās par to, vai automašīnas motors ir labā darba stāvoklī pirms motoram attīstīt lielāku griezes momentu un jaudu. Tas nozīmē, vai turbīna, sprauslas, kvēpu filtrs un dažādi citi izpildmehānismi ir darba kārtībā, un vai jau sākotnēji nav ziņojumi par kādas sistēmas nepilnīgu darbību!

2. Standarta auto jaudas pārbaude uz jaudas stenda. Tiek veikti jaudas mērījumi “pirms” chiptuning, lai būtu redzams, kādas nepieciešamās izmaiņas ir jāveic, un vai motors jau no paša sākuma ir spējīgs attīstīt nominālo motora jaudu!

3. Programma. Tiek veikta motora vadības bloka nolasīšana no komunikāciju porta OBD. Tālāk pēc programmas nolasīšanas tā tiek optimizēta. Tiek izmainīti nepieciešamie parametri, turbo spiediens, degvielas iesmidzināšanas laiks un ilgums, pacelti dažādi ierobežotāji u.c. Kad programma ir gatava, tad tā jau izmainīta tiek ieraksīta atpakaļ vadības blokā.

4. Jaudas pārbaude pēc CHIPTUNING uzlabojumiem. Atkārtotais tests uz jaudas stenda, un rezultātu izvērtēšana. Dažreiz papildus arī mazu izmaiņu vai uzlabojumu veikšana.

5. Pārbaude pēc chiptuning. Vadības sistēmu pārbaude pēc chiptuning un jaudas stenda, kā arī dūmainības, atgāzu pārbaude.

6. TEST DRIVE. Rezultāta aprobācija un pārbaude reālajos apstākļos


* Pārsvarā uzlabojam automašīnas, kuras ir jaunākas par 1998. gadu

LASĪT VAIRĀK
Error Reset Error Reset
Professional Chiptuning Professional Chiptuning

Individuālais tunings

Individuālais tunings, kas paredz lielāku jaudas pieaugumu nekā standarta Chiptuning - Stage2, Stage3.

Jaudas palielināšana, iegūstot vairāk jaudas nekā Stage1. Tas notiek mainot dažādas komponentes, dažreiz ieplūdes, izplūdes maiņa kā arī lielākas turbīnas uzstādīšana, citu ražīgāku sprauslu uzstādīšana u.c. Veicot komponenšu maiņu, nepieciešama individuāla motora regulēšana uz jaudas stenda, veicot vairākus jaudas braucienus un ierakstot aktuālos parametrus, tā iegūstot maksimālo labāko rezultātu!

LASĪT VAIRĀK

Izpildmezgu atslēgšana

Izpildmezgu atslēgšana EGR off, DPF off, AdBLue SCR off, Swirl flaps off, kļūdu ziņojumu izprogrammēšana.

EGR off – izplūdes gāzu recirkulācijas izprogrammēšana, lai samazinātu dīzeļdzinēju dūmainību, uzlabotu TA dūmainības rādītājus, pasargātu ieplūdes kolektoru no pastiprinātas aizaugšanas ar kvēpiem, iegūtu nedaudz lielāku griezes momentu, samazinātu degvielas patēriņu, izslēgtu turpmāku vārsta nomaiņu

DPF off – kvēpu filtra izprogrammēšana sakarā ar braukšanas ciklu (īsi pārbraucieni), degvielas sistēmu, motora defektiem - piemēram, sliktas sprauslas, motora termostats (motors nespēj attīstīt pietiekamu temperatūru) u.c. Bieži automašīnām ar paaugstinātu nobraukumu parādās problēmas ar kvēpu filtru - tā aizkvēpšanu un nespēju veikt tā reģenerāciju (attīrīšanos, lai tas veiktu pilnvērtīgu funkciju). Bieži to izprogrammē un mehāniski izņem, tā izvairoties no tā nomaiņas. Dažreiz DPF filtrs izmaksā pat pāri 1000 eur.

Piedāvājam jaunu kvēpu filtru uzstādīšanu (visticamāk tuvākajā nākotnē tā būs problēma daudziem, jo arvien grūtāk būs bez viņiem iztikt paaugstinātu izmešu dēļ un nāksies vien likt atpakaļ jaunus...)

• AdBlue SCR off. NOx neitralizatoru sistēmas likvidēšana.
• Swirl flaps off - Ieplūdes kolektora klapīšu izprogrammēšana - tipiski Audi A4, A6 2.7 un 3.0TDI
• Kļūdu izprogrammēšana. Atkarībā no kļūdu koda, to var nodzēst un paslēpt no diagnostikas iekārtas
• Citas specifiskas funkcijas, dažreiz arī iedarbināšanas problēmas piemēram, VW PD 1.9TDi

LASĪT VAIRĀK
Measuring Transparency Factor Measuring Transparency Factor
Professional Chiptuning Professional Chiptuning

Jaudas mērījumi

Piedāvājam arī vienkārši nomērīt Jūsu automašīnas jaudas parametrus

Tas iespējams gan priekšpiedziņas, gan aizmugures piedziņas automašīnām, kā arī pilnpiedziņas automašīnām! Parametri - maksimālā jauda uz motora, maksimālais griezes moments, jauda uz riteņiem, rites pretestība, maksimālais iespējamais ātrums.

LASĪT VAIRĀK

DŪMAINĪBAS KOEFICIENTA MĒRĪŠANA

Unikāla iespēja Latvijā – precīzu rezultātu iegūšana!

– Dūmainības koeficienta mērīšana dīzeļa motoriem tieši tāpat kā TA
– Atgāzu sastāvs benzīna motoriem CO, HC, Lambda, CO2 u.c.

LASĪT VAIRĀK
Error Reset Error Reset
Professional Chiptuning Professional Chiptuning

Vadības bloku klonēšana

Mūsdienās arvien biežāk parādās motoru vadības bloku defekti, tāpēc mēs piedāvājam motora vadības bloku klonēšanu.

Protams, jauns vadības bloks maksā ļoti lielu naudu, un cits lietots nestrādā, jo visām mūsdienu automašīnām ir aizsardzības. Immobilaizers. Bet ir izeja, vecā vadības bloka informācijas transports uz citu, darbspējīgu tādu pašu vadības bloku.

LASĪT VAIRĀK

Vai Jums ir radušies kādi jautājumi?

Mūsdienās arvien biežāk parādās motoru vadības bloku defekti, tāpēc mēs piedāvājam motora vadības bloku klonēšanu un remontu.